R4S / WAKE / SUP / paddleboard /

Paddleboard M-Boards Buddy Set 10’6"

 
-27%
Paddleboard M-Boards Buddy Set 10’6"
Naše cena: 15 990 Kč
Běžná cena: 21 990 Kč
Sleva: 27%
Značka: M-Boards
Kód produktu: P014141
Dostupnost: na dotaz
 
 

 

Popis zboží:

PADDLE BOARD ( nafukovací surfové prkno ). Nafukovací Paddle board je vyráběn speciální technologií z velmi lehkého a nepraskajícího materiálu se speciální vzduchovou fólíí. Toto prkno naložíte do jakéhokoliv zavazadlového prostoru, nebo si ho dáte do batohu a na záda a můžete vyjet k vodě, nebo k moři. Je vhodný ke sjíždění menších vln, na kondiční pádlování na jezerech, rybnících i řekách, v ČR je hojně používán k sjíždění horních toků řek.
Model BUDDY je nejprodávanější nafukovací SUP. Jde o 3,2 metru dlouhý a 75cm široký nafukovací paddleboard (iSUP), vhodný k sjíždění menších vln, na kondiční pádlování na jezerech, rybnících i řekách, v ČR je hojně používán k sjíždění horních toků řek. Rovněž je velmi oblíbený do půjčoven pro svoji odolnost, velkou stabilitu a univerzálnost použití. Bez problému unese i dva jezdce. V rychlosti nijak nezaostává za pevnými plováky laminátové konstrukce. Je velmi vhodný pro začátečníky i pokročilé borce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej stejně jako matračku sbalíte do úhledného balíčku, v tomto směru však jakákoliv podobnost s matrací, raftem apod. končí. Jde o velmi kvalitní a unikátní materiál, který byl převzat z průmyslu motorových člunů.
Paddleboardy M-Boards mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 1,2-1,6 baru (pumpou nelze board přefouknout) perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhá. Na první, možná ani druhý pohled nepoznáte, že se jedná o nafukovací SUP.

Nová MB double pumpa má integrovaný manometr. Pumpa funguje v režimu dvojčinná / jednočinná. Dvojčinná na počátku pumpování, kdy je v plováku málo tlaku a každý pohyb nahoru i dolu se počítá. V závěru se přepne na jednočinnou k pohodlnému dosažení maximálního tlaku

  • rozměr: 320 x 75 x 15cm
  • váha pouze: pouze 10 kg!!!
  • vysoká odolnost PVC materiálů
  • dvojité zesílení na hranách
  • měkký EVA materiál na vrchní části
  • pružné uchycení na ocean bag nebo jiný náklad
  • obsah: pumpa s talkoměrem, odjímatelné ploutve (fins), opravný set, batoh na celý paddle, pádlo - alu skládací (black)
 
Provozováno naProvozováno na systému NetShops