Telefonické objednávky  727 809 065
 
 
 »  CYKLISTIKA  »  CYKLISTICKÉ BRÝLE  »  Brýle Uvex Sportstyle 215 White Mat Red/Red
  • Brýle Uvex Sportstyle 215 White Mat Red/Red

Brýle Uvex Sportstyle 215 White Mat Red/Red

Sportovní brýle, mají decentrované čočky ze 100% UV ochranou a poskytují perfektní vidění bez zkreslení. Celý popis
Značka:
42056
Kód:
skladem dodavatel
Dostupnost:
 
650 Kč
599 Kč
495 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Komentáře (0)

Sportovní brýle, mají decentrované čočky ze 100% UV ochranou a poskytují perfektní vidění bez zkreslení. Zrcadlová skal extra ochrana a skvělý výhled. Více než 18 vrstev nanesených na skla brýlí zajistí dodatečnou ochranu proti infračerveným paprskům. Škodlivé IR paprsky se tak efektivně odráží dál od očí. Díky měkčeným straničkám a nosníkům vám brýle dokonale padnou při všech sportovních aktivitách.

  • 100% UVA-, -B, -C ochrana - nekompromisní ochrana očí! Filtr odolný proti poškrábání je integrován přímo do materiálu skel a ochrání lidské oko proti 100 % nebezpečných UV paprsků a modrému světlu. UV filtr je také integrován do rámečku brýlí. Pouze vysoce technologicky vyspělé brýle se speciálními filtry zabezpečí dokonalou ochranu. Odtud také název firmy uvex: uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno).
  • Litemirror – Zrcadlová skla - extra ochrana a skvělý výhled. Více než 18 vrstev nanesených na skla brýlí zajistí dodatečnou ochranu proti infračerveným paprskům. Škodlivé IR paprsky se tak efektivně odráží dál od očí.
  • ochrana proti zkreslení -  nulové zkreslení nebo deformace ve vašem zorném poli jsou důležité pro pravdivé a realistické vnímání vašeho okolí. Díky využití našeho výzkumu a nejnovějších technologických poznatků jsou skla UVEX navržena pro nejnáročnější sportovní požadavky. Třída vstřikování skel 1 EN 1836 zajistí skla bez zkreslení.
  • nastavitelné straničky - garantují díky měkkému, tvarově stabilnímu a antialergickému materiálu maximální pohodlí bez zbytečného tlaku a posouvání brýlí na nose. Za studena snadno tvarovatelné měkčené straničky zaručí stabilní a bezpečné držení.
  • nastavitelný nosník - garantují díky měkkému, tvarově stabilnímu a antialergickému materiálu maximální pohodlí bez zbytečného tlaku a posouvání brýlí na nose. Za studena snadno tvarovatelné měkčené straničky zaručí stabilní a bezpečné držení.

Parametry produktu

pohlaví: unisex

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops