Zboží značky Metal Mulisha

Je to už dlouho, co Brian Deegan závodil v motokrosu. Ve své době byl považován za nejlepšího amatérského jezdce své země. Ale zklamalo ho to, že cítil malou podporu. Zanechal proto motokrosu a založil známý a vysoce úspěšný tým freestyle motokrosu pod názvem Metal Mulisha. Od svého vzniku byla Metal Mulisha freestylovou skupinou, s níž se musí počítat. Deegan, vůdčí osobnost Mulishy, vyhrál 10 medailí na ESPN X Games, dvě medaile na Gravity Games, jednou byl mistr světa ve freestylu, a také byl první člověk, který na motorce předvedl salto o 360°. Svými sportovními úspěchy i tím, že Metal Mulishu udržel na špičce ve sportu i jako značku oblečení, si na freestyle motokrosu vybudoval úspěšnou kariéru.
Brian Deegan V jednom rozhovoru pro časopis Racer X Deegan prohlásil: "Neodvracím se k freestyle motokrosu zády, ale jak stárnu, začíná se mi vzdalovat můj sen o tom, že zase budu závodit na národní úrovni v motokrosu." A pokračuje: "Chci to udělat. Ne tam přijít a hned chtít jen vyhrávat. Jdu do toho spíš pro fanoušky a lidi, od kterých jsem v roce 1999 odešel. Na tohle závodění mám spoustu krásných vzpomínek. Chci se vrátit a jezdit národní soutěže. Teď je mi 31 a vím, že brzy to bude pryč, že už si na těch okruzích nezazávodím. Chci jezdit na dráhách, když jsou upravené a dokonale připravené. Miluju národní soutěže. Jsou to, co motokros dělá motokrosem."V jedné věci je Brian neoblomný - celé to dělá jen a pouze pro zábavu. Vypadá to, že Deegan se opravdu chce prostě jen vrátit na tratě spolu s dalšími závodníky a opravdu si všechny závody jen tak užívat. Když vezmeme v úvahu jeho kariéru ve freestylu a to, že má rodinu i firmu Metal Mulisha, o kterou se musí starat, pak je velmi nepravděpodobné, že by mohl vyhrávat. Ale právě proto každému vysvětluje, že to dělá jenom pro zábavu, a ne pro vítězství.Freestyle motokrosDeegan ovšem není sám, kdo se pokouší o návrat ke sportu. Guy Cooper měl 40 let, když se v roce 2002 vrátil, a Johnu Dowdovi bylo také 40, když začal znovu závodit, aby tak vzdal hold svým fanouškům příznivcům při svém rozlučkovém turné po národních závodech v roce 2005 - a v jednom z nich dokonce vyhrál.